Téma Fotoprojektu 52/2022 – NAFOCENO MÝM NEJDELŠÍM OHNISKEM (24/52)

Vítejte ve dvacátém čtvrtém týdnu osmého ročníku Fotoprojektu52. V týdnu, ve kterém se rozloučíme s jarem a přivítáme léto. Těšíte se? Možná vám to zní jako řečnická otázka, protože kdo by léto nemiloval, ale představte si, není tomu tak.

Zjistili jsme, že jsou i tací, co by nejraději dlouhé zimní večery po celý rok. A tak zatímco se Patrik těší na milované léto a nemůže se dočkat nejdelšího dne v roce a byl by nejraději, kdyby tento den vůbec neskončil, Monika se na 21.6. těší z důvodu, že se po tomto dni opět začne den zkracovat. A kdežto Patrik by svou dovolenou nejraději trávil na slunci v Ghaně, Monika u krbu na Aljašce.

Z toho nám vychází, že nejlépe udělají, když přijedou do Prahy! A ideálně v sobotu 2.7. na přednášku a autogramiádu Bryana Petersona, aby se s námi se všemi osobně setkali. Máte už koupené vstupenky? Pokud ne, rychle to napravte, počet účastníků je omezen kapacitou prostor. A když si pospíšíte, možná stihnete ulovit exkluzivní slevu, vstupenek za akční cenu zbývá už jen pár. Slevový kód: RANNIPTACE. Těšíme se na vás!


24/52 – NAFOCENO MÝM NEJDELŠÍM OHNISKEM


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 26.6. 2022

Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top