FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc KVĚTEN / MÁJ 2022

Nejlepší záběry – BEST OF MAY 2022 – postupující do užšího výběru jsou tady! Z vašich 114 fotografií, které jste nám vložili do galerie naší FOTOsoutěže na téma „GEOMETRICKÉ TVARY“, postoupilo do finále 22 záběrů. Garant a hodnotitel soutěže z nich vybere absolutní vítěze – 1., 2. a 3. místo a čestná uznaní.

Ceny do soutěže na měsíc květen / máj 2022 věnovala společnost KOMIX!

KOMIX přináší nové pojetí IT – lidštější, přátelštější a přesto vysoce profesionální, KOMIX vymýšlí, vyvíjí a implementuje moderní řešení na vysoké technické i technologické úrovni.
 KOMIX – PRŮVODCE IT GALAXIÍ


1. MÍSTO
paměťová karta Sandisk Extreme 128GB

2. MÍSTO
paměťová karta Sandisk Extreme 64GB

3. MÍSTO
paměťová karta Sandisk Extreme 32GB

Garant a hodnotitel soutěže:

BRYAN PETERSON – světoznámý fotograf, autor mnohých fotografických knih, zakladatel naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.czPATRIK BANAS – autoři a instruktoři některých našich kurzů. Osobně se s nimi potkáte již v sobotu 2.7. v Praze na Bryanově přednášce a autogramiádě! Takže šup pro lístky, SLEVA 30% na poslední místa může být vaše! Při platbě použijte kód BRYANPRAHA.

A tu jsou fotografie postupující do užšího výběru, zatím jsou seřazeny náhodně bez konkrétního pořadí.

Gratulujeme finalistům a děkujeme všem! Celkové vyhodnocení již brzy!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline 

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami. Další informace o pravidlech FOTOsoutěže ZDE.

Vše o FOTOsoutěži a fotogalerie měsíčních témat ZDE:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top