Téma Fotoprojektu 52/2022 – POKOJOVÁ ROSTLINA (25/52)

Vítejte ve dvacátém pátém týdnu osmého ročníku Fotoprojektu52. Příští týden budeme přesně v půlce, to si říká o oslavu! A abychom na tu oslavu nepřišli s prázdnou, rozhodli jsme se, že v duchu hesla „kytkou ženu neurazíš“, budeme tento týden fotit rostliny. Jasné, ani vínem ženu neurazíš, ale to se vypije a kromě bolavé hlavy a prázdné lahve ti po něm nic nezbyde, proto volíme květiny.

No ale aby nám do příštího týdne vydržely, zaměříme se na pokojovky. Aspoň si je při té příležitosti zalejeme, aby nám v čase, kdy budeme v Praze na Bryanově přednášce a autogramiádě, neuvadly.

Co to slyšíme? Že ještě nemáte koupené lístky? Nebo snad pořád váháte, zda zrušit jiné plány a přeci jenom přijet? Jednoznačně radíme koupit a v sobotu 2.7. se přednášky zúčastnit! Příležitost potkat tváří v tvář Bryana, Moniku a Patrika si přeci nemůžete nechat ujít! To se jen tak nepoštěstí. Čekali jsme na to pět let! Takže šup pro lístky, SLEVA 30% na poslední místa může být vaše! Při platbě použijte kód BRYANPRAHA.


25/52 – POKOJOVÁ ROSTLINA


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 3.7. 2022

Ilustrační fotky jsou od účastníků Jarního fotopůlmaratonu P52/2021, kde se toto téma objevilo mezi deseti zadanými tématy.


Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top