Téma Fotoprojektu 52/2022 – AMERICKY (26/52)

Vítejte ve dvacátém šestém týdnu osmého ročníku Fotoprojektu52. Nevíme jak vy, ale my už máme na čtvrtku závislost. Hned jak jeden čtvrtek skončí, už se těšíme na další. Naštěstí ten čas tak letí, že dlouho na další čtvrtek čekat nemusíme a svou závislost brzy ukojíme.

Trochu nás tato závislost trápí, ale nemůžeme si pomoct, kdo jednou do fotoprojektu vstoupí, jen tak z něho nevystoupí. Ale přemýšleli jsme, jak tuto závislost vyřešit, to ne že ne… no a jak jsme tak přemýšleli a přemýšleli, napadlo nás, že začneme oslavou Dne nezávislosti. A tak se letos připojujeme ke Spojeným státům americkým a 4.7. s nimi Den nezávislosti patřičně oslavíme, minimálně vyvěšením americké vlajky. No a samozřejmě také vyhlášením tohoto fotoprojektového tématu.

Důvod, proč volíme v tomto týdnu právě toto téma, je ještě jeden. Je to na počest našeho milovaného amerického fotografa Bryana Petersona, který již tuto sobotu 2.7. přijede do Prahy.

Co to slyšíme? Že ještě nemáte koupené lístky na jeho přednášku o street fotografii? Nebo snad pořád váháte, zda zrušit jiné plány a přeci jenom přijet? Jednoznačně radíme koupit a přednášky a autogramiády se zúčastnit! Příležitost potkat tváří v tvář Bryana, Moniku a Patrika si přeci nemůžete nechat ujít! To se jen tak nepoštěstí. Čekali jsme na to pět let! Takže šup pro lístky, SLEVA 30% na poslední místa může být vaše! Při platbě použijte kód BRYANPRAHA.


26/52 – AMERICKY


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 10.7. 2022

Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top