Téma FOTOsoutěže – měsíc KVĚTEN / MÁJ 2022

FOTOsoutěž PPSOP.cz

Podporujeme kreativitu ve fotografii! I letos jsme pro vás připravili měsíční FOTOsoutěže, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže!

Online Škola Perfektní Fotografie
PPSOP.cz

Ceny do soutěže na měsíc květen / máj 2022 věnovala společnost KOMIX!

KOMIX přináší nové pojetí IT – lidštější, přátelštější a přesto vysoce profesionální, KOMIX vymýšlí, vyvíjí a implementuje moderní řešení na vysoké technické i technologické úrovni.
 KOMIX – PRŮVODCE IT GALAXIÍ


1. MÍSTO
paměťová karta Sandisk Extreme 128GB

2. MÍSTO
paměťová karta Sandisk Extreme 64GB

3. MÍSTO
paměťová karta Sandisk Extreme 32GB

Jak se do soutěže zapojit?
POZOR – ZMĚNA VE VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ!


Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají do fotogalerie vytvořené na naší webové stránce v sekci „Fotosoutěž“. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE! Fotografie vložené na jiné místo (naše Facebooková stránka, naše fotografické skupiny, komentáře pod příspěvky, blog a pod.) nebudou do soutěže zařazeny.

(c) Bryan Peterson

Téma na KVĚTEN / MÁJ zní:
„GEOMETRICKÉ TVARY“

Garant a hodnotitel soutěže:

BRYAN PETERSON – světoznámý fotograf, autor mnohých fotografických knih, zakladatel naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz a PATRIK BANAS – autoři a instruktoři některých našich kurzů, například i online fotografického kurzu pro všechny, kto se chce naučit kreativně fotit opravdu zblízka NAUČTE SE FOTOGRAFOVAT DETAIL KREATIVNĚ. Začínáme 3.6.2022 – nenechte si ujít!

Uzávěrka soutěže:

Úterý 31.5. 2022 – uzávěrka je v tento den o půlnoci, galerie na vkládaní fotografií se pak automaticky uzavře a vkládaní fotografií víc nebude možné.

Už teď se těšíme na vaše fotografie!
PPSOP.cz

UPOZORNĚNÍ!

Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětně, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/emailu potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #kurzyfotografie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top