Téma FOTOsoutěže – měsíc LEDEN / JANUÁR 2021

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021 právě začíná! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže! Nejlepší fotky v daném měsíci postoupí do užšího výběru (BEST OF…), ze kterého následně garant a hodnotitel vybere BEST SHOTS OF… (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021. Přečtěte si detailní podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE.

Téma na LEDEN / JANUÁR zní:
„SNÍH, LED A MRÁZ“

(c) Patrik Banas

Už teď se těšíme na vaše fotografie!

Jak se do soutěže zapojit?
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE

Uzávěrka soutěže:
Neděle 31.1.2021 (uzávěrka je v tento den o půlnoci).

Partner soutěže a cena pro vítěze

Ceny jsme do soutěže na měsíc leden/január věnovali myPPSOP.cz!

1. místo – voucher na slevu v hodnotě 1.500 CZK na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia* a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2021 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo – voucher na slevu v hodnotě 900 CZK na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

3. místo – E-book „MOJE PRVNÍ KNIHA O FOCENÍ“ v hodnotě 399 CZK

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětně, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými.

Garanti a hodnotitelé soutěže:

Patrik Banas a Michaela Nesvadbová – instruktoři mimo jiné i našeho bestselleru – online fotokurzu pro všechny začátečníky a mírně pokročilé NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1, který pro vás otevíráme v pátek 5.2.2021! Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

UPOZORNĚNÍ!

Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky, nebo se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

* Voucher se vztahuje na zakoupení kteréhokoliv online fotokurzu z našeho portfolia, neplatí na e-book „Moje první kniha o focení“. Platnost voucheru je 2 měsíce.  Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top