Téma FOTOsoutěže – měsíc ŘÍJEN / OKTÓBER 2022

FOTOsoutěž PPSOP.cz

Podporujeme kreativitu ve fotografii! I letos jsme pro vás připravili měsíční FOTOsoutěže, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže!

Online Škola Perfektní Fotografie
PPSOP.cz

Ceny do soutěže na měsíc říjen / október 2022
věnovalo vydavatelství ZONER PRESS!


1. MÍSTO
voucher v hodnotě 500 CZK na nákup knih
ze skvělého knižního portfolia Zoner Press*

2. MÍSTO
voucher v hodnotě 400 CZK na nákup knih
ze skvělého knižního portfolia Zoner Press*

3. MÍSTO
voucher v hodnotě 300 CZK na nákup knih
ze skvělého knižního portfolia Zoner Press*

Jak se do soutěže zapojit?
POZOR – ZMĚNA VE VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ!


Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají do fotogalerie vytvořené na naší webové stránce v sekci „Fotosoutěž“. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE! Fotografie vložené na jiné místo (naše Facebooková stránka, naše fotografické skupiny, komentáře pod příspěvky, blog a pod.) nebudou do soutěže zařazeny.

(c) Bryan Peterson

Téma na ŘÍJEN / OKTÓBER zní:
„NÍZKÁ HLOUBKA OSTROSTI / NÍZKA HĹBKA OSTROSTI“

Garant a hodnotitel soutěže:

BRYAN PETERSON – světoznámý fotograf, autor mnohých fotografických knih, zakladatel naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz a autor a instruktor některých našich kurzů, například v kurzu ZÁHADA BLESKU ODHALENA, který pro vás otevíráme v pátek 4.11. 2022 a s kuponem EXTRA15 ho získáte s extra slevou! Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

Uzávěrka soutěže:

Pondělí 31.10. 2022 – uzávěrka je v tento den o půlnoci, galerie na vkládaní fotografií se pak automaticky uzavře a vkládaní fotografií víc nebude možné.

Už teď se těšíme na vaše fotografie!
PPSOP.cz

UPOZORNĚNÍ!

Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětně, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/emailu potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #kurzyfotografie

V listopadu pro vás otevíráme tyto online kurzy fotografování (s kuponem EXTRA15 sleva!):

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top