Letní fotopůlmaraton P52/2020 – víkend 1.-2. srpen / august

POZOR, POZOR! V sobotu 1.8. se moc těšíme na osobní setkání s vámi na naší akci FOTOperfektní den PPSOP.cz! A kdo s námi nemůže být osobně, může s námi fotit online, protože prázdninový víkend sobota 1.8 – neděle 2.8.2020 proběhne v rámci naší Facebook skupiny Fotoprojekt 52 také “Letní fotopůlmaraton P52/2020” – s vyhlášením témat LIVE přímo z akce!
Co je FOTOPŮLMARATON?
Velmi oblíbená fotoaktivita účastníků Fotoprojekt 52, kdy se v sobotu ráno (nejen) zde na blogu vyhlásí 8 fotografických témat a cílem je během víkendu na každé téma nafotit 1 fotografii. 
(c) Scott Stulberg

Jak se zapojit?

Zapojit se může kdokoliv odkudkoliv. Stačí přepnout foťáky do polohy ON (třeba i ty v mobilu), jít k nám na blog, zjistit jaká jsou vyhlášená témata a fotit! Během víkendu tak nafotit 8 fotografií (1 fotka = 1 téma)!

Jak fotky ukázat ostatním?

Info pro členy skupiny:

Fotografie je nutné nahrát do nedělní  půlnoci  jako ALBUM s názvem “Letní fotopůlmaraton 2020” přímo do naší P52 Facebook skupiny. Tam se taky můžete kochat krásnými fotografiemi ostatních a obdivovat kreativitu zpracování.

Info pro nečleny skupiny:

Přidejte se k nám do Fotoprojekt 52 online Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz věnované týdenním fotografickým výzvám, přečtěte si jednoduchá pravidla skupiny a můžete začít! Pozor, požádejte o vstup včas, schválení nových členů nějaký čas trvá. Upozornění – nemáme rádi spam a také máme rádi soukromí – pro vstup do skupiny je proto (na základě pravidla, které odhlasovali členové skupiny) nutné odpovědět na tři jednoduché otázky a mít osobní profil s neanonymním (ne smyšleným) jménem.

My už se těšíme! A co vy? Zapojíte se?
Ohlédnutí za minulým fotopůlmaratonem, který se konal na jaře 2020, najdete ZDE!


PPSOP.cz

from Blogger http://blog.ppsop.cz/2020/07/letni-fotopulmaraton-p522020-vikend-1-2.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top