Téma FOTOsoutěže – měsíc ŘÍJEN / OKTÓBER 2021

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021 pokračuje! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže! Nejlepší fotky v daném měsíci postoupí do užšího výběru (BEST OF…), ze kterého následně garant a hodnotitel vybere BEST SHOTS OF… (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021. Přečtěte si detailní podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE.

Téma na ŘÍJEN / OKTÓBER zní:
“MOST/Y”

(c) Scott Stulberg

Už teď se těšíme na vaše fotografie!

Jak se do soutěže zapojit?
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE

Uzávěrka soutěže:
Neděle 31.10.2021 (uzávěrka je v tento den o půlnoci)

Partner soutěže a cena pro vítěze

Ceny do soutěže na měsíc október/říjen 2021 věnovala FOTOKLUBOVNA.cz! Kreativní fotokomunita fotografických nadšenců všech úrovní! Otevřená, přátelská, inspirativní.

1. místo – Voucher na slevu 100% z běžné ceny ročního členského = roční členství ve fotoklubovna.cz ZDARMA (cena v hodnotě 1490,- Kč)

2. místo – Voucher na slevu 90% z běžné ceny ročního členského (cena v hodnotě 1340,- Kč)

3. místo – Voucher na slevu 80% z běžné ceny ročního členského (cena v hodnotě 1190,- Kč)

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti, zpětně a slevu není možné kombinovat s jinými.

Garanti a hodnotitelé soutěže:

PATRIK BANAS A MICHAELA NESVADBOVÁ – skvělí fotoinstruktoři naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz. Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

UPOZORNĚNÍ!

Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky, nebo se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/emailu potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #kurzyfotografie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top