FOTO PODZIM! Sleva 20% na naše vybrané podzimní fotokurzy!

Přímo při platbě zadejte do příslušného políčka slevový kód: FOTOPODZIM20. Akce* platí do 10.10.2023.

NAŠE FOTO KURZY

Naučte se exponovat kreativně a získejte individuální zpětnou vazbu! Nejoblíbenější fotokurz online. Budete okouzlení, jak je vlastně lehké nafotit KREATIVNĚ správnou expozici!

Plynule navážeme na poznatky z první části kurzu a rozvineme několik dalších skvělých témat a technik, díky kterým pro vás bude kreativně správná expozice od teď úplnou hračkou!

NOVINKY V NAŠEM PORTFOLIU!

Pojďme spolu vytvořit působivé snímky zátiší – s jídlem i bez! Jídlo je mnohem více než jen smíchání několika ingrediencí dohromady. Můžete pomocí něj vyprávět příběh.

Naučte se mistrovsky zachytit krajinu ve fotografii! Provedeme vás zákoutími krajinářské fotografie. Vybavení, kompozice, různá roční období a časy k pořízení skvělých fotografií.

Naučte se fotit portréty novým a neočekávaným způsobem. Kurz obsahuje kreativní fotografické techniky, mnoho ukázkových fotografií, rady a tipy jak hledat a využít lokality, světlo, fotodoplňky, styling a jak to všechno spojit, aby vaše záběry odrážely vaši originální představivost.

Jak se díváte na svět kolem vás? Často se vám stává, že vidíte to, čeho si jiní nevšimli, nebo spíš patříte k těm, co přehlédnou to, co vidí ostatní? Na svět kolem nás se dá dívat tisíce způsoby a existuje minimálně dalších tisíc způsobů, jak jej nakomponovat do záběru.

Květy jsou dokonalým a vděčným fotografickým objektem. Je to pochopitelné a je pro to mnoho důvodů: už na první pohled jsou fotogenické, zajímavé, plné barev, odlišností a můžete je najít prakticky všude. A navíc, květy neodmlouvají, neutíkají a když nefouká silný vítr, při focení i spolupracují!

Jak pracovat s barvou, kompozicí a expozicí, aby vaše snímky zářily barvami. Pokud je barva něco, co prostě "nevidíte" nebo pokud chcete nahlédnout na barvu blíže, tak toto je kurz pro vás! Navždy vám změní pohled na barvy a bude vás inspirovat jak využít barvy v celkové kompozici.

V kurzu spolu zblízka nahlédneme do světa detailů, vizí a představ nejen přes makroobjektiv, ale taktéž přes širokoúhlý objektiv. Kurz vám rychle vyvrátí zažitý mýtus, že makrofotografie je jen o fotografování květin, včel a motýlů, náš kurz zachází totiž mnohem dál.

Tento kurz jsme připravili tak, abychom zodpověděli vaše dotazy a za 4 týdny vás při použití blesku přeměnili ze začátečníka na sebejistého experta. Budeme se zabývat základy, jako jsou závěrka a f/clona, jejich vzájemné vztahy  a jeho vliv při kreativním používání blesku.

Každý může udělat nějaký záběr, ale vyjádřit ve fotografii podstatu člověka a jeho osobnost vyžaduje řadu znalostí a schopností. Poznejte svůj objekt, abyste věděli, jak dosáhnout správné nálady, zkuste porozumět delikátnosti světla a stínu a vytvořte fotografie, které zanechají hluboký dojem.

Využijte dlouhou expozici a nafoťte skutečné umělecké záběry – ve dne i v noci! Fotografování s dlouhou závěrkou dodá vašim záběrům něco, čeho při běžném nastavení nedocílíte – díky přidání prvku dlouhého času budou vaše výsledné fotografie přímo umělecké.

Všechno, co potřebujete, abyste nafotili něco extra – mimo zaběhnuté koleje a s wow výsledkem! Novinka roku 2021!

Nafotografujte nezapomenutelné záběry lidí – kdekoliv a kdykoliv! Novinka roku 2021!

Individuální foto kurz pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v programu Lightroom a chtějí vědět jak lépe upravovat své záběry. Základy i pokročilé funkce pro každého.

Balíček pro vás - kurzy “Naučte se exponovat kreativně 1” a “Naučte se exponovat kreativně 2” se skvělou 25% slevou! Naučte se exponovat kreativně a získejte individuální zpětnou vazbu!

Darujte dobrodružnou cestu do světa fotografie, plnou zážitků a kouzla okamžiku!

Darujte dobrodružnou cestu do světa fotografie, plnou zážitků a kouzla okamžiku!

SEZNAMTE SE S NÁMI (VAŠI INSTRUKTOŘI)

CO O NÁS ŘÍKAJÍ (NAŠI STUDENTI)

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | Facebook

Olga Dvořáková

Olga Dvořáková

Moc fajn a příjemné, spousta rad a inspirace. A bezva lidi. Jen mám pocit, že bych potřebovala kurzy dělat několikrát ... Přečtěte si více
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | Facebook

Jana Halúzová

Jana Halúzová

Absolvovala jsem dva kurzy PPSOP a oba skvělé, plné nápadů, inspirace a prp mě nových fotografických fint. Velmi cenná byla ... Přečtěte si více
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | Facebook

Milan Juríček

Milan Juríček

Účastnil jsem se svého prvního fotografického kurzu a nevěděl jsem co od online kurzu čekat. Již v průběhu kurzu jsem ... Přečtěte si více
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | Facebook

Zuzana Lenčešová

Zuzana Lenčešová

Jednoducho doporučujem! skvelí lektori, skvelý spôsob výučby, ktorý sa dá zvládnuť i pri malom dieťati, príp. inom busy life. a ... Přečtěte si více
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | Facebook

Martina Kuncová

Martina Kuncová

Absolvovali sme uzasny ONLINE FOTOKLUB pre deti…. 10 dni zabavy a novych podnetov,trenovanie fotografickych zrucnosti,pozornosti a objavovanie svojho talentu….velka radost… ... Přečtěte si více
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | Google

Jakub Marenčák

Jakub Marenčák

Jednoznačně doporučuji. Skvělí lidé, kteří ochotně a vstřícně předávají své zkušenosti, dovednosti i názory. Největším kladem vidím individuální přístup v ... Přečtěte si více

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

LEKCE A TEORIE

Každý týden obdržíte lekci na učité téma s detailním, ale zároveň velmi srozumitelným popisem dané tématiky. Lekce bude vysvětlena nejen teoreticky, ale součástí budou i mnohé ukázkové fotografie a skvělá instruktážní videa jak na to. Toto nazýváme "Teoretická část".

PRAKTICKÉ ZADÁNÍ

S lekcí zároveň dostanete zadání úlohy a máte další týden na to, abyste nafotili záběry, které vyžadují aplikování informací nastudovaných v lekci. To je vaše "Praktická část".

ZPĚTNÁ VAZBA

K vašemu zadání získáte od instruktorů  zpětnou vazbu - profesionální a férové hodnocení vašich fotografií s mnoha radami a tipy. To je "Vzdělávací část", kde také získávate praktické zkušenosti a výrazně se zlepšujete.

GARANTUJEME 100 % SPOKOJENOST

My všichni ve Škole Perfektní Fotografie chceme, abyste byli maximálně spokojeni s úrovní fotografického vzdělávání, které poskytujeme. Proto, abychom si byli jistí, že budete spokojeni, garantujeme vám tuto spokojenost na 100 %. Pokud nejste úplně spokojeni se svým kurzem, tak nám to prosím dejte vědět před otevřením druhé lekce a my vám vrátíme školné v plné výši.

Z NAŠEHO BLOGU

JSME SKVĚLÁ FOTO KOMUNITA

Focení nás baví a velmi rádi sledujeme, jak skvěle fotíte i vy. Baví nás budovat příjemnou komunitu lidí, kteří se navzájem podporují a sdílejí fotografické nadšení. Přidejte se k nám do kurzů a naučte se fotit spolu s fotografy, kteří se chtějí posunout a naučit něco nového. Nebo se přidejte do našeho Fotoprojektu 52 - týdenní foto výzvy, kde fotíme podle aktuálních témat. To vše v prostředí milých lidí, kteří se vzájemně respektují, umí druhé pochválit a zpětnou vazbu sdělit věcně, neurážlivě, bez útočného vyrývání. Máme rádi fotografie a vzájemně si fandíme, abychom se fotograficky zlepšovali. Obklopte se kreativními lidmi a budete i vy kreativně růst! Foťte s námi! You keep shooting!

OTÁZKY? NAPIŠTE NÁM

Scroll to top